Kampus Wielicki, Piłsudskiego 105, Wieliczka | tel. 517 196 422 | missfitkampus@gmail.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


Oficjalnie zostałam Ambasadorką Anita Active. Jest to dla mnie duże wyróżnienie ponieważ  kolekcja ta jest bliska moim zainteresowaniom jakie wykonuję na co dzień. Tym samym będę mogła przybliżyć temat sportowej bielizny oraz jej zastosowanie w trakcie treningu siłowego, biegowego, na treningach grupowych i nie tylko. Z entuzjazmem rozpoczynam cykl wpisów przedstawiających zalety oraz ważne aspekty, wyróżniające kolekcję Anita Active. Mam możliwość dotarcia do kobiet trenujących w każdym wieku i rozmiarze. Wykorzystam to w celu zwiększenia świadomość dbania o siebie nie tylko pod kątem treningowym, ale zdrowotnym.

 

Anita Active dla kobiety aktywnej!

 

Anita Active to przede wszystkim wysoka jakość materiału. „Oddychająca” tkanina skutecznie reguluje poziom wilgoci i kontroluje temperaturę  ciała. Szerokie ramiączka oraz dobrze zabudowany biust, były dodatkowym wsparciem podczas treningu biegowego. Trenując w zwykłym biustonoszu narażamy swój biust na utratę jędrności, kształtu oraz sprężystości. Dzieje się tak, ponieważ tkanka łączna podczas treningu narażona jest na rozciągnięcie bezpowrotnie. Na zdjęciu powyżej prezentuję model biustonosza momentum 5529 oraz szorty 1627 w energetycznym czerwonym kolorze. Nie ukrywam, że duży wybór kolorystyczny oraz dostępność rozmiarów biustonoszy od A-H mile zaskakuje. Poniżej zamieszczam kilka informacji dotyczących wsparcia jakie zapewniają biustonosze Anita Active bez względu na to jaki rodzaj aktywności fizycznej wykonujemy. Ponadto zapraszam na stronę internetową www.anita.com oraz Fan Page: www.facebook.com/Anitasince1886Polska

 

Polecam serdecznie!

 

Anita Active dla kobiety aktywnej!

Nasze zajęcia

MissFit - Nasze zajęcia
Różnorodność zajęć oferowana przez Studio MissFit sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Treningi prowadzone są przez ludzi z pasją, którzy pragną przekazać cześć siebie podczas zajęć. Jeśli chcesz poczuć prawdziwy power, schudnąć, wyrzeźbić piękną sylwetkę, wzmocnić mięśnie, ujędrnić skórę, popracować nad gibkością lub po prostu dobrze się bawić - koniecznie przyjdź do MissFit.

Dowiedz się więcej


Copyright © 2017 MissFit. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity