Kampus Wielicki, Piłsudskiego 105, Wieliczka | tel. 517 196 422 | missfitkampus@gmail.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


Każdy ma swoje preferencje co do rzeczy, które powinny zaleźć się w torbie treningowej. Stworzyłam listę rzeczy podstawowych na zajęcia fitness bądź siłowe.


1. Sportowe buty i skarpety
Buty sportowe czyt. nie trampki, ani baletki – chyba że idziesz na balet. Odpowiednio dobrana para powinna zapewnić Ci komfort oraz wygodę. To podstawa, ponieważ chronią Cię od kontuzji i dają wsparcie – szczególnie kiedy borykasz się z otyłością. Pamiętaj o osobnych skarpetkach na treningi oraz ich praniu po każdym treningu.


2. Ręcznik
Dla swojej higieny zabieraj ze sobą dwa ręczniki – jeden większy na matę lub na ławeczkę treningową lub maszynę do ćwiczeń, drugi mniejszy – do twarzy. Ochroni Cię to przed kontaktem z potem po innej osobie. Taki ręcznik należy prać po każdym treningu, aby zapobiec namnażaniu się bakterii.

3. Butelka wody
Staraj się nawadniać więcej już dzień przed treningiem. Na treningu pij tyle ile potrzebujesz. Zbyt duża ilość wypitej wody może przeszkadzać w ćwiczeniach. Oczywiście nawodnienie tuż po treningu jest jak najbardziej wskazane.

4. Sportowa bielizna
Podczas aktywności sportowej biust jest narażony na duży ruch oraz przeciążenia, których skutki naciągnięcia tkanki łącznej są nieodwracalne. Profesjonalny biustonosz sportowy powinien ograniczać jego ruch do minimum. Dzięki temu zapewnisz sobie optymalne wyniki treningu i przede wszystkim komfort. Z czystym sumieniem mogę polecić serię Anita Active, która wyróżnia się świetną jakością oraz wysoką funkcjonalnością.

5. Strój sportowy
Ważne, aby strój był wygodny i odpowiedni na trening. Na zajęcia mentalne warto zabrać luźniejszą górę i przylegający dół oraz dodatkowo bluzę. Często na zakończenie zajęć jest prowadzona relaksacja i warto mieć ze sobą dodatkowe okrycie. Na zajęciach fitness wybierz strój który nie będzie krępował Twoich ruchów. Natomiast na trening siłowy obowiązuje większa dowolność. Może to być luźniejszy dres, przylegające spodnie, luźna góra. Świetnie w tym temacie sprawdzają się ubrania od firmy DeadLift. Oprócz świetnej jakości ubrań wprowadzają elementy mody. Hasło „ciuchy na trening” nabierają nowego znaczenia.6. Odtwarzacz muzyki i słuchawki
Dla większości ludzi muzyka idzie w parze z treningiem. Faktem jest, że muzyka relaksuje i odciąga umysł od wysiłku, który wkładasz w trening. Muzyka nadaje Ci również tempo i motywuje do dalszego treningu. Należy pamiętać, że trening obejmuje zarówno ciało jak i umysł.

7. Baton energetyczny/kostka czekolady
W skrajnych przypadkach może się zdarzyć, że zrobi Ci się słabo podczas treningu – gorszy dzień, intensywność zajęć przewyższy Twoje możliwości itd. Warto wtedy sięgnąć po coś co doda Ci szybko energii.

8. Kłódki
Kłódka jest pomocna, jeśli używasz szafki bez zamka.Sprawdź najpierw na siłowni jaki jest system przechowywania.

9. Szampon, żel pod prysznic, dezodorant, klapki
Nie ma nic lepszego po treningu niż orzeźwiający prysznic. Pielęgnuj skórę wykorzystując swoje ulubione kosmetyki. Dziewczyny pamiętajcie, że po treningu będziecie mogły mieć potrzebę poprawić makijaż lub pomalować się do pracy (podkład, tusz, bronzer/róż, ulubiona szminka) pamiętaj o swoim zestawie „Must Have”.

10. Shake potreningowy
Miarka białka wypita po treningu nasyci pusty żołądek i pozwoli utrzymać ciało w dobrej formie.

Nasze zajęcia

MissFit - Nasze zajęcia
Różnorodność zajęć oferowana przez Studio MissFit sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Treningi prowadzone są przez ludzi z pasją, którzy pragną przekazać cześć siebie podczas zajęć. Jeśli chcesz poczuć prawdziwy power, schudnąć, wyrzeźbić piękną sylwetkę, wzmocnić mięśnie, ujędrnić skórę, popracować nad gibkością lub po prostu dobrze się bawić - koniecznie przyjdź do MissFit.

Dowiedz się więcej


Copyright © 2017 MissFit. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity