Kampus Wielicki, Piłsudskiego 105, Wieliczka | tel. 517 196 422 | missfitkampus@gmail.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


Jako instruktorka i trenerka nie tylko podczas swojej pracy, ale przede wszystkim na swoim treningu noszę bieliznę z kolekcji Anita Active. Zapewnia mi ona komfort podczas wykonywanych ćwiczeń. Szczególnie kiedy prowadzę zajęcia taneczne, które wymagają więcej ruchu niż zajęcia np.mentalne. Podobnie jest podczas biegania na bieżni czy w terenie. Pomimo większego ruchu stanik idealnie dopasowuje się do ciała. Szerokie ramiączka zapewniają stabilność i mocne podtrzymanie. Nie uwierają ramion pod ciężarem i nie robią bolesnych odcisków.Byłam przekonana, że miseczki powinny wypełniać wkładki dla lepszego potrzymania i wyglądu biustu. Jednak moje obawy zniknęły, po pierwszym przymierzeniu kompletu. Miejsce na piersi jest tak skrojone, że biust wypełnia je w 100%. Oczywiście przy odpowiednio dobranym rozmiarze – tutaj podaję odnośnik do strony, który pomoże go dobrać http://www.anita.com/pl_global/anita-od-kuchni/kalkulator-rozmiaru.html . Przez ilość treningów na co dzień jakie wykonuje, często piorę sportowe ubrania. Niestety szybciej przez to się zużywają. Po kilku miesiącach testowania bielizny mogę śmiało powiedzieć, że jestem pod wrażeniem jakości materiałów oraz zachowania jego kolorów. Mam wrażenie, że komplety wcale się nie sprały (jeśli w ogóle!). Nie mówiąc o tym, że góra jak i dół są idealnie dopasowane. Materiał też nie prześwituje także spodenki można ubierać jako strój sportowy lub jako bieliznę.

 

Jeżeli miałabym polecić komplet Momentum to na pewno Paniom, które :

– dbają o swój komfort podczas treningu

– którym zależy na dobrym podtrzymaniu biustu podczas treningu

– które przywiązują wagę do jakości wykonania bielizny

– chcą aby bielizna sportowa posłużyła im na dłużej

 

Polecam zajrzeć na stronę www.anita.com , zaglądnąć na fan page https://www.facebook.com/Anitasince1886Polska/ oraz do sklepów stacjonarnych.Nasze zajęcia

MissFit - Nasze zajęcia
Różnorodność zajęć oferowana przez Studio MissFit sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Treningi prowadzone są przez ludzi z pasją, którzy pragną przekazać cześć siebie podczas zajęć. Jeśli chcesz poczuć prawdziwy power, schudnąć, wyrzeźbić piękną sylwetkę, wzmocnić mięśnie, ujędrnić skórę, popracować nad gibkością lub po prostu dobrze się bawić - koniecznie przyjdź do MissFit.

Dowiedz się więcej


Copyright © 2017 MissFit. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity