Kampus Wielicki, Piłsudskiego 105, Wieliczka | tel. 517 196 422 | missfitkampus@gmail.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


W zdrowym trybie życia chodzi o to, aby znaleźć balans. Balans pomiędzy zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami. Wszystko w granicach normy – wtedy będzie to cieszyć, ponadto wpłynie korzystnie wpływać ciało i duszę. Zadbaj o 6 filarów, a będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i pozytywną energią w 100%!

 

www.anita.com

 

Zdrowa dieta czyli racjonalne odżywianie się. Zdrowe nawyki żywieniowe pozwolą w pełni zadbać o zdrowie, figurę, wygląd skóry, włosów i paznokci. Zróżnicowane posiłki dostarczą większość potrzebnych witamin i minerałów.

 

Woda oczyszcza organizm i przyczynia się do spadku masy ciała. Przy jej niedoborze do mózgu wysyłany jest sygnał, który mylnie odbierany jest jako uczucie głodu. W rezultacie sięgamy po jedzenie niepotrzebnie nabijając kalorie. Dlatego częste picie wody pomaga oszukać głód i wypełnić żołądek.

 

Ćwiczenia mają pozytywny wpływ nie tylko na ciało, ale – jako trener mogę stwierdzić z pełną odpowiedzialnością –  na życie człowieka. W swojej pracy jestem obserwatorem wielu przemian fizycznych, ale przede wszystkim psychicznych. Powinno to być absolutne „must have” w życiu człowieka, bez którego nie można się obejść jak bez wody czy jedzenia. Aktualnie jest do wyboru wiele rodzajów aktywności fizycznej, które można uprawiać w zależności od wieku, predyspozycji zdrowotnych czy fizycznych. Brak kilkudziesięciu minut w tygodniu na ruch jest jedną wielką wymówką.

 

Regeneracja ma ogromny wpływ na efekty treningu. Nie można jej pod każdym względem bagatelizować – nie mylić z lenistwem. Jeżeli Twoje ciało jest przemęczone, a Ty czujesz ogólne rozdrażnienie (wzrost kortyzolu) lepiej jak odpoczniesz poczytasz książkę lub posłuchasz muzyki. Możesz skorzystać też z medytacji/spa/aromaterapii. Regeneracja jest tak samo ważna jak aktywność fizyczna. Niepodważalnie.

 

Otwarty umysł. Otwórz się na nowe rzeczy, poznaj nowe smaki, zapachy czy ludzi  Przełamywanie swoich barier lub obaw wpływa pozytywnie na samopoczucie co podwyższa samoocenę budując tym samym większa pewność siebie. I chce się więcej, lepiej, mocniej!

 

Cheat meals tzw. oszukane posiłki. Nie zamykaj się w świecie obsesyjnie dbających o swoje ciało licząc każdą kilokalorię*. Każda skrajność odbiera radość życia. Pozwól sobie na więcej, aby nagrodzić  się np. za zrealizowany tygodniowy plan treningowy. Naszła Cię ochota na coś słodkiego, a wiesz że na co dzień zdrowo się odżywiasz i dbasz o to aby się ruszać – sięgnij po ulubione lody czy sernik babci.

 

*Na ortoreksję szczególnie podatne są osoby dążące do perfekcji i skoncentrowane na sobie. Ortorektyk wierzy w to, że jeżeli będzie przestrzegał rygorystycznej diety, nie doświadczy chorób nękających współczesne społeczeństwa, a jego życiowe problemy rozwiążą się same.
(źródło: http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/nalogi/ortoreksja-grozna-choroba-wynikajaca-z-przesadnej-dbalosci-o-diete_38104.html)

Nasze zajęcia

MissFit - Nasze zajęcia
Różnorodność zajęć oferowana przez Studio MissFit sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Treningi prowadzone są przez ludzi z pasją, którzy pragną przekazać cześć siebie podczas zajęć. Jeśli chcesz poczuć prawdziwy power, schudnąć, wyrzeźbić piękną sylwetkę, wzmocnić mięśnie, ujędrnić skórę, popracować nad gibkością lub po prostu dobrze się bawić - koniecznie przyjdź do MissFit.

Dowiedz się więcej


Copyright © 2017 MissFit. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity