Kampus Wielicki, Piłsudskiego 105, Wieliczka | tel. 517 196 422 | missfitkampus@gmail.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


W kolumbijskim slangu ZUMBA oznacza "baw się i ruszaj", bo przecież o to właśnie chodzi! Dzięki niezwykłemu połączeniu energetycznej, porywającej i motywującej muzyki w dynamicznych rytmach latynoamerykańskich z wyjątkowymi krokami dasz się ponieść euforii!Godzina dynamicznych ćwiczeń o zmiennej intensywności pozwala spalić aż 600 kcal.

Zumba zrywa z monotonią normalnych zajęć łącząc różne style tańca min.: cumbia, merengue, salsę, sambę, mambo, twist, reggaeton, flamenco, rumbę, taniec brzucha  i fitness na tym samym parkiecie w tym samym czasie. Podczas zajęć organizm wydziela mnóstwo endorfin – „hormonów szczęścia”.

Zumba to gruzińska nazwa kamienia filozoficznego, oznacza mniej więcej tyle, co: „wystarczy tylko chcieć”. Zumba to nie trening, to radość w czystej postaci. Na zajęciach nauczysz się tanecznych ruchów rodem z latynoskich parkietów, zgubisz kilka zbędnych kilogramów, wzmocnisz kondycję, a przede wszystkim wprawisz się w świetny humor. Jeśli jesteś już znudzona zwykłym aerobikiem, bądź żmudnymi ćwiczeniami na siłowni – Zumba to coś w sam raz dla Ciebie!


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.30
Zumba
Karolina
20.30 - 21.25
muzyka, taniec, odchudzanie, zajęcia cardio
21.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.30
Zumba
Karolina
20.30 - 21.25
muzyka, taniec, odchudzanie, zajęcia cardio
21.00

Poniedziałek


Grafik zajęć

MissFit - Grafik zajęć
Zajęcia w MissFit odbywają się od poniedziałku do soboty. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem oferty Studia. W zakładce Zajęcia znajdują się opisy zajęć. Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń lub przyjdź i zapytaj.

Dowiedz się więcej


Copyright © 2017 MissFit. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity